Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:47:18 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 25th Anniversary: Live In Amsterdam (2003)  (Przeczytany 3920 razy)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« : Kwiecień 02, 2007, 19:15:44 »

www.toto-music.net: 25th Anniversary: Live In Amsterdam
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2011, 22:55:07 wysłane przez Julia Stoff » Zapisane
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 12, 2007, 02:36:24 »

kupiłem sobie ostatnio dvd+cd. swietnie sie to oglada i doskonale slucha. naprewde warto miec te plyty w kolekcji. calosc wysmienita. kimball troche piszczy, jak mowi moja zona,ale mnie sie bardzo podoba. paich's solo - brilliant. kawalek home of the brave rzuca na kolana. w angielskich recenzjach czytalem,ze toto wkraczajac w 21 wiek powinni wymienic wokalistow na mlodszych..bzdura! Polecam!
Wiolka
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Sierpień 03, 2007, 13:17:39 »

Witajcie!

Uwielbiam ten koncert, "tłukę" go w odtwrzaczu non stop (sorki Grzechu - jak wytrę to dvd - odkupię  Duży uśmiech) przy sprzątaniu, gotowaniu, itd.
 Wersja "Africa" z basem Mike'a po prostu zwala mnie z nóg, zresztą jak jakiaś gówniareczka podkochuję się w nim od lat -  Buziak 
  Zastanawia mnie tylko dlaczego w 99' w Sali Kongresowej ludzie nie bawili się na tym koncercie tak jak bawią się w innych krajach?
  tak czy owak: czekamy na TOTo w Polsce.
pozdrawiam wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2007, 13:21:22 wysłane przez Wiolka » Zapisane
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 10, 2007, 15:13:21 »

Równiez ostatnio zrobiłem sobie prezent w postaci zapisu z tego koncertu. Coś pięknego - zespół jest w kapitalnej formie. Lukather: klasa sama w sobie (moja żona twierdzi, że woli, kiedy on śpiewa, bo najbardziej kojarzy się jej z TOTO, oczywiście oprócz ślicznego Mike'a Porcaro), Kimball: ufff, życzę każdemu, by w jego wieku dysponował takim wokalem. Pozostali to ekstraklasa. Koncert jak w scenariuszu Hitchcocka - najpierw trzęsienie ziemi w postaci kompilacji "Girl Goodbye", "Goodbye Elenore", "Child's Anthem" i "I'll Supply the Love", a potem tylko rosną emocje. Ciarki przy "While My Guitar Gently Weeps".... "Africa" to poezja, każde wykonanie tego utworu w wykonaniu TOTO jest bezbłędne (i ten bas). Na bis "Home of the Brave" (niesamowite, że tak można to zagrac) i "White Sister". Do tego bonusik: kilka krótkich filmów kręconych przez chłopaków podczas trasy koncertowej, czyli jak spędzali czas między występami. Rock & roll:)
maxx34
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Luty 25, 2009, 09:37:33 »

Z ZESPOŁEM TOTO SPODKAŁEM SIĘ POD KONIEC LAT 80' XX WIEKU, OCZYWIŚCIE AFRICA ,AFRAID OF LOVE, ROSANNA,HOLD THE LINE, ŁADNIE PIĘKNIE ,ALE KOMUNA Z KASETAMI CIĘŻKO BYŁO A O CD TO PERCEPCJA.
WRACAJĄC DO KONCERTU  NA 25 LECIE TOTO -TO JAK PIERWSZY RAZ ZOBACZYŁEM I USŁYSZAŁEM MUSIAŁEM USIĄŚĆ NA PODŁODZE ,BO NOGI ODMAWIAŁY MI STANIA . MUJ KOLEGA POŻYCZYŁ MI DVD ,KTÓRĄ SOBIE KUPIŁ W NIECZECH  . STEREO TO STAROĆ  JAK PUŚCIŁEM W DTS ODLOT . CI PANOWIE PO PROSTU SĄ PERFEKCYJNI  INSTRUMENTALNIE ,WOKALNIE ECT.ECT.
GITARA STIVA POWALA (VOCAL -ta chrypka jest super),SIMONS PHILIPS JEST DLA MNIE GURU PERKUSJI , BAS MIKA PORCARO JEST PERFEKCYJNY - AFRICA ( 5 strun) ,
BOBBY -TEŻ NA TYM KONCERCIE RADZIŁ SOBIE ŚWIETNIE , DAVID PAICH -AFRICA ,KLAWISZE SUPER, .
WHILE MY GUITAR GENTLY WEEPS-POWALA .
PEŁNA PERFEKCJA -POLECAM BARDZO ,WSTYD NIE MIEĆ W SWOJEJ KOLEKCJI KONCERTÓW .
POZDRAWIAM TOTO-WICZÓW.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!