Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 11:18:44 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Falling In Between (2006)  (Przeczytany 10534 razy)
MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 17, 2009, 23:37:47 »

Witam!
Najbardziej spodobało mi się: Falling oin bewteen, Bottom to your soul, Simple life i Dying on my feet. Odlotowy klimat znalazłem tu cos dla siebie, polecam  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 12:55:24 wysłane przez MICHART56 » Zapisane
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 18, 2009, 09:17:51 »

Caught In The Balance to nie ten krążek Uśmiech
MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 18, 2009, 12:55:41 »

sorry to miało byc Dying on my feet  Uśmiech
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 19, 2009, 21:34:09 »

FiB jest specyficzna, niby Toto ale jednak coś odmiennego. Traktuję ją jako całość. Znajduje to co w Toto lubię najbardziej czyli   impresje jazzowe czy otarcie o bluesa. To balansowanie pomiędzy, tak charakterystyczne dla Luka i spółki Generalnie jest mocna co mi bardzo odpowiada.  W końcu sama jestem between Mrugnięcie Buziak Buziak Buziak

between
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Lipiec 06, 2011, 15:43:59 »

A dla mnie to najlepsza płytka Toto. Bardzo zróżnicowana i praktycznie każdy kawałek mi bardzo leży. Trochę jazzu, trochę młócenia po gitarach, trochę nastroju. wszystko Uśmiech

Hold the line, Melanie. We made it! Uśmiech
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #20 : Lipiec 25, 2011, 23:29:32 »

FiB jest rewelacyjną płytą, ale nie umniejszajcie wszystkim poprzednim. Każda z nich jest rewelacyjna i każda jest inna. Zauważcie jakie są ich wszystkie piosenki. Tam nie ma nudy, w każdej coś się dzieje, nie ma tak jak w wielu innych kapelach które same sobie piszą i komponują.  Każda piosenka to odrębne muzyczne cacko a nie schematycznie poukładane zwrotki i refreny. Za to ich kocham. No i te wykonania na żywo , gdzie przy każdej trasie koncertowej  utwory nabierają zupełnie innego brzmienia i mają całkiem nowe, zaskakujące wstawki  a nawet połączenia.... rewelacja. Miód na moje uszy.
Pozdrawiam
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!