Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:55:50 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzajemny szacunek.  (Przeczytany 3121 razy)
bulka
Junior
**

« : Maj 17, 2007, 14:28:15 »

Postanowilem napisać ten post, gdyż ostatnio paru forumowiczów złapało sie za noże i małośmy nie mieli rzezi niewiniatek. Pragne przypomnieć , że każdy z nas jest innym człowikiem, każdy ma inne zasady, inne poglądy i bez wątpienia ma do nich prawo. Zainteresowani wiedzą o jakim temacie mowa( bootlegi). Szanumy sie wzajemnie mimo iż nasze poglądy zasadniczo odbiegaja od innych. Uśmiech pozdrawiam
kasia
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2007, 22:24:48 »

Witaj BULKA! Zgadzam się z tobą w 100%! I nie chodzi tu tylko o bootlegi... Cieszę się, że tacy ludzie jak Ty, słuchają TOTO...
sieniek
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Maj 18, 2007, 17:22:25 »

Czy faktycznie potrzebny jest ten nowy temat?

Bułka! Zali faktycznie na noże to była walka?? Mrugnięcie 

Myślę, że po prostu była to prawdziwa (w sumie dość krótka) dyskusja na interesujący temat.
Owszem! Padło kilka gorzkich słów, i nawet nie trudno się im dziwić, ale na tym koniec. A w końcu po to jest forum, aby dyskutować, bo jakże inaczej wypowiedzieć swoje zdanie?

Mimo całej dyskusji uważam, że nie brakowało tam szacunku dla innych poglądów, a raczej z kilku postów wynikało ich zrozumienie, a ponieważ owe poglądy nie są one jedynie słusznymi, to nie róbmy problemu, gdzie go nie ma. 

Wzajemny szacunek! To wielkie słowo i wiele znaczeń pod nim sie kryje.
kasia
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Maj 18, 2007, 23:34:31 »

Skoro tak wszystko rozumiesz Sieniek, to powinienieś zrozumieć i to, że to, co zaczął Bulka też zowie się dyskusją...
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Maj 20, 2007, 12:03:24 »

Zastanawiałem sie czy winien jestem napisac, ale doszedłem do wniosku, że warto i trzeba. Słowa znacza wiele, ale to co znajduje sie między nimi jeszcze wiecej. Umiejetność czytania między wierszami nie jest wcale taka trudna, a wyczytac można sporo. Nie trzeba komus mowic, ze jest głupi, zeby dać mu o tym znac...itp. W tym poscie nie ma słow miedzy wierszami, niech nikt sie ich nie doszukuje. Starajmy sie pisać tak, by nie dotykać prywatnej sfery innego uzytkownika...
kasia
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Maj 21, 2007, 23:40:34 »

No widzisz  Bulka... Świat byłby piękny, gdyby było tak, jak piszesz... niestety, nie wszyscy potrafią czytać między wierszami... Ale chwileczkę.... Właściwie "w co" zaczyna przeradzać się ta dyskusja?! itp itd itp itd itp itd...... Jeśli potrafisz czytać między wierszami - zrozumiesz!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!